Курси англійської мови в Чернівцях

"Як краще вивчати англійську в групі або індивідуально?" - таке питання задають багато людей, які вирішили піти на курси англійської для дорослих. Не можна однозначно відповісти на нього, так як тут необхідно враховувати безліч чинників. У статті ви дізнаєтеся про особливості кожного з цих способів вивчення англійської мови.

Для того щоб вивчити англійську вам достатньо записати на курси до центру іноземних мов ASAP в Чернівцях.

Індивідуальне вивчення англійської в Чернівцях

Отже, почнемо з індивідуальних занять. Дана форма навчання дуже підходить для зайнятих людей і відрізняється більш гнучким графіком занять. У цієї форми навчання є свої позитивні і негативні сторони.

Переваги індивідуального навчання:

  • Індивідуальна програма навчання. Викладач при складанні програми навчання обов'язково врахує всі ваші побажання і особливості. В результаті курс навчання буде включати ті теми, які вам цікаві, і проблеми, які ви хочете розібрати.
  • Гнучкий графік. Ви вибираєте час і тривалість занять. Гнучкість графіка дає вам можливість самому планувати ваш час, що є важливим чинником для зайнятих людей.
  • Навчання на дому або в офісі. Ви можете займатися, де вам зручно. Досить домовитися з викладачем, щоб він приїжджав до вас.

Крім переваг індивідуальне навчання включає в себе і мінуси.

Мінуси індивідуального навчання:

  • Труднощі в подоланні мовного бар'єру Звикнувши спілкуватися англійською тільки з викладачем, в подальшому при спілкуванні з незнайомими людьми у вас можуть виникати труднощі через страх спілкування. Мовний бар'єр можна зруйнувати, тільки спілкуючись з великою кількістю людей.
  • Складність в розуміння англійської мови. Слухаючи одну людину, ви звикаєте до його вимові. Так як заняття проходять з викладачем, то, швидше за все, вимова у нього хороше, і він намагається говорити вам слова зрозуміло. У реальному житті у всіх людей вимова різний. І ніхто не буде спеціально вимовляти слова для вас.

Курси англійської мови

Вивчення англійської мови в групі Чернівці

Групові заняття на відміну від індивідуальних включають в себе набагато більше розмовної практики, що дуже позитивно позначається на розвитку навичок: розуміння мови, розмовний навик, швидкість мови.

Переваги групових занять:

  • Низька вартість занять. Уроки в групі дешевше занять один на один з викладачем. 1 година індивідуальних занять дорожче групових приблизно в 4-5 разів. Звичайно, мова йде про професійних викладачів з досвідом роботи.
  • Легко подолати мовний бар'єр. У групі у вас з'являється можливість спілкування. Адже мова нам потрібен саме для цього. І спілкуватися ми хочемо з усім світом, а не тільки з однією людиною. Заняття в групі часто набагато динамічніше і різноманітніше. На них ви отримуєте багато розмовної практики, так як спілкуєтеся з різними людьми. Тому в реальному житті  при спілкуванніз незнайомими людьми у вас не виникне труднощів і страху спілкування.
  • Поліпшення навички розуміння іноземної мови. У групі ви спілкуєтеся з різними людьми. Під час спілкування ви не тільки покращуєте розмовний навик, але і вчіться розуміти вимова різних людей. завдяки цього за кордоном ви набагато швидше адаптуєте до вимови саме тих людей, які там живуть. І чим більше ви будете спілкуватися і слухати, тим легше ви будете розуміти мову.

Мінусом групових занять з англійської мови є те якщо ви дуже зайнята людина і не можете ходити в групу за певним розкладом, то для вас підійде тільки індивідуальне навчання. Але це вийде дорожче у кілька разів.

Тепер, володіючи інформацією про плюси і мінуси групових та індивідуальних занять англійської мови ви зможете зробити правильний вибір на користь тієї форми навчання, яка принесе вам найбільшу користь!

Вивчити англійську мову ви можете на курсах в центрі іноземних мов ASAP в Чернівцях.