Курси іноземних мов для дітей

Сайт
Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 0372.ua
09:00 - 15:00
Закрито

Курси іноземної для дітей в Чернівцях

Мовна школа ASAP у Чернівцях допоможе вашим дітям ефективно вчити і вільно говорити на іноземних мовах: англійській, німецькій, французькій та інших. Можливі заняття у групах або індивідуально, а також онлайн або оффлайн.

На заняттях з дітьми і підлітками вибудовується особлива атмосфера. Вона сприяє формуванню у дітлахів сприятливого ставлення до іноземної мови.

Всі курси розділені за ступенем складності і віком. Діти, будь їм 12 місяців або 12 років, вивчають нову для них мову неусвідомлено, граючи, сприймаючи інформацію через зір, на слух, через творчість і пісні. Наш мовний центр пропонує всебічний розвиток дітлахів і інтерес до навчання. Дітям подобається!

Шукаєте школу в Чернівцях своїй дитині, яка допоможе заговорити іноземною та гармонійно розвиватися? Тоді ми ідеально Вам підходимо!?

  • Розвиток з 3-ох років
  • Підготовка до школи (за рік до школи)
  • Англійська мова з 3-ох років
  • Ігрова форма навчання в якій закладені мета, завдання та результати.
  • Розташування у центрі міста.Початок занять вже у вересні.
  • Робочі або вихідні дні.
Курси іноземних мов для дітей, фото-1

Курси іноземних мов для підготовки до ЗНО в Чернівцях

В наш час на вступ до омріяного університету впливають результати ЗНО, тож для кращого складання тесту з іноземної мови дітям часто потрібна додаткова підготовка. Наша школа допоможе підготувати Вашу дитину до ЗНО та інших іспитів з іноземної мови.

Ми також навчаємо дітей молодшого віку, а також підлітків і дошкільнят.

З якого віку починати вивчати іноземні мови дитині?

На думку багатьох лінгвістів, однозначної відповіді на питання, з якого віку починати навчання іноземної мови, не існує. Кожна дитина має індивідуальні особливості розвитку. Наприклад, деякі діти можуть не говорити до 4-5 років (причому не завжди це пов'язано з порушенням функції нервової системи або психічними розладами, буває дитина абсолютно здорова). Природно, в таких ситуаціях про вивчення іноземних мов і мови не йде. А буває, що до 3 років малюк дуже добре розмовляє рідною мовою. У цьому випадку цілком можна починати вивчати іноземну мову і в такому ранньому дошкільному віці. Але все ж в більшості випадків це відбувається до 5 років або пізніше.

В Чернівцях ASAP пропонує заняття для дітей та підлітків з англійської, німецької та французької мов, заняття з розвитку дитини та підготовки до школи.

Звертайтеся! З нами ви почнете розмовляти бажаною іноземною мовою

Місто Чернівці, вулиця Лесі Українки, 7-б

(050) 680 49 66, (066) 738 81 89(0372) 58 52 26

Ми в мережі