Курси інозених мов для дорослих

Сайт
Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 0372.ua
09:00 - 15:00
Закрито

Курси іноземної для дорослих в Чернівцях

Не секрет, що володіння іноземними мовами відкриває широкі можливості для кар'єрного росту, захоплюючих подорожей по всьому світу, організації цікавого дозвілля, створення нового кола спілкування і самовдосконалення.

Лінгвістичний центр ASAP у Чернівцях пропонує вам відкрити для себе нові мови або підвищити свій рівень володіння ними. Ми надаємо послуги та курси з вивчення іноземних мов якісно, швидко та професійо.

Багато хто думає, що вивчення англійської мови дорослим дається складніше, ніж дітям, але - це міф! Дорослі люди не менш результативно навчаються завдяки гарній концентрації уваги, освоєння складних граматичних конструкцій, та й простому життєвому досвіду. В нашій школі, яка знагодиться в Чернівцях курси іноземних мо викладають тільки професійні викладачі.

Ми відкриваємо перспективи для навчання і роботи за кордоном, отримання престижних посад і комфортних подорожей. Власна методика допоможе вивчити мову без зубріння і багатогодинних занять з книгами, а спеціальні програми для дітей від 3 років і дорослих, що охоплюють групові, індивідуальні та корпоративні заняття, допоможуть включитися в освітній процес.

Курси інозених мов для дорослих, фото-1

Курс вивчення іноземної мови для дорослих у Чернівцях:

  • підібраний у відповідності до рівня знань та цілей;
  • зручний графік для студентів Центру ASAP;
  • індивідуальна або групова форма навчання;
  • онлайн або оффлайн заняятя;
  • сучасні методики навчання;
  • кількість студентів у групі : 4-8 осіб.

Центр іноземних мов АSAP пропонує освітні послуги та послуги перекладу за ліцензією Управління Освіти (серія АА № 247756). З моменту заснування в 1992 році за канадським державним проектом Саскачеванського університету ми стали кращою мовною школою м. Чернівці та західного регіону.Повний комплекс послуг

Повний спектр послуг. У нашій програмі є курси англійської мови, орієнтовані на слухачів з абсолютно різними базовими знаннями. До нас приходять і ті, хто до цього зустрічався з мовою тільки в назвах торгових марок і магазинів, і люди з вже серйозними знаннями, яким потрібно досягти чергової сходинки. Дуже зручна і можливість вивчити мову з нуля і до знання на рівні Advanced в звичній обстановці - після закінчення обраного курсу ви можете записатися на наступний рівень в нашій же школі в Чернівцях.

Звертайтеся! З нами ви почнете розмовляти бажаною іноземною мовою

Місто Чернівці, вулиця Лесі Українки, 7-б

(050) 680 49 66, (066) 738 81 89(0372) 58 52 26

Ми в мережі