Вивчення англійської мови у Чернівцях

Сайт
Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 0372.ua
09:00 - 15:00
Закрито

Курси англійської мови в Чернівцях

Вирішили вивчити англійську мову? Безумовно, ви зробили правильний вибір, адже англійська мова - головна мова міжнародного спілкування.

Швидше за все, ви вже зіткнулися з головною проблемою при вивченні англійської мови - величезна кількість представлених на ринку підручників, курсів, більшість з яких - марна трата часу і грошей. А якщо до цього додати ще самостійне навчання і повну відсутність початкових знань мови, то це все ставить людину в глухий кут, і у нього пропадає бажання вивчати англійську мову. А бажання - головний ключ до успішного вивчення будь-якої іноземної мови.

Наша мовна школа в Чернівцях пропонує вивчення англійської для дітей та дорослих за перевіреними програмами та з індивідуальним підходом. 

Вивчення англійської мови у Чернівцях, фото-1

Курси англійської мови для дорослих у Чернівцях:

  • підібраний у відповідності до рівня знань та цілей;
  • зручний графік для студентів Центру ASAP;
  • індивідуальна або групова форма навчання;
  • онлайн або оффлайн;
  • сучасні методики навчання;
  • кількість студентів у групі : 4-8 осіб.

Центр іноземних мов ASAP в Чернівцях пропонує курси з вивчення  не тільки англійської, а й німецької, румунської, польскої, іспанської, французької та італійської мов. Система опанування іноземної мови в Центрі ASAP складається з 5-ти рівнів від А1 до С1 та надає можливість вивчити мову повсякденного вжитк, а також вдосконалити її для академічного навчання та професійного розвитку.
Як це працює?
За допомогою безкоштовного тестування, ми визначаємо рівень Ваших знань, далі - підбираємо найоптимальніший варіант для Вас по графіку?️ та термінах навчання, а також зважаючи на мету вивчення мови.

Існують варіанти навчання в місті Чернівці:

  • індивідуально, де підбирається зручний для Вас час та дні занять;
  • групові заняття: тут є можливість не лише комплексно вивчити мову, а й добре розвинути навички Speaking, адже тут обговорюються актуальні теми не лише з викладачем, а з іншими учасниками групи, до речі, кількість осіб в групі від 4 до 8.

Обирайте, що для Вас зручніше і комфортіше та записуйтесь на безкоштовне тестування.

Ми також пропонуємо вивчення англійської для дітей та дошкільнят. Допоможемо Вам скласти міжнародні іспити на знання мови (FCE, IELTS, TOEFL) та вступити до омріяного вузу.

Звертайтеся! З нами ви почнете розмовляти англійською.

Місто Чернівці, вулиця Лесі Українки, 7-б

(050) 680 49 66, (066) 738 81 89, (0372) 58 52 26

Ми в мережі